I v tomto období pro Vás denně expedujeme zásilky!

O nás

Společnost ThermVisia, distributor nočních vidění Bestguarder a PARD byla založena na myšlence poskytovat inovativní technologie v oboru termovizí a přístrojů pro noční vidění zákazníkům zejména v České republice a na Slovensku. Své podnikatelské vztahy budujeme na častých a dlouhodobých osobních kontaktech jak s našimi obchodními partnery tak s koncovými zákazníky. Za nejdůležitější považujeme neustálé poskytování takových doprovodných služeb, které budou ve svém oboru těmi nejlepšími na trzích, kde působíme.

Naše společnost v roce 2018 přivedla, jako exkluzivní distributor noční vidění Bestguarder do České a Slovenské republiky. Rok poté jsme takto přivedly na naše trhy i noční vidění a termovize PARD.

Jak s výrobci Bestguarder, tak s PARD jsme v úzkém kontaktu, pravidelně výrobce navštěvujeme, posíláme jim kontakty a kontrolujeme kvalitu zařízení. Díky těmto krokům jsme schopni zajistit kvalitu a originalitu produktů jak pro naše velkoobchodní, tak naše maloobchodní zákazníky.

Pokud byste měli jakékoliv připomínky a podněty, tak nás neváhejte kontaktovat.

Ing. Martin Liška, obchodní ředitel

 

Foto: Část našeho týmu sro na návštěvě v centrále PARD

O značce Bestguarder:

Značka Bestguarder byla založena roku 2005 a od počátku se zaměřuje na vývoj a výrobu vysoce kvalitních a odolných nočních vidění určených primárně pro outdoorové aktivity. Její továrna pokrývá více jak  30.000 metrů čtverečních a má více jak 300 zaměstnanců se specializací na elektrooptické přístroje. Bestguarder potvrzuje svou reputaci profesionálního vývojáře a výrobce nočních vidění důraznou kontrolou kvality. Za účelem vývoje a výroby těch nejkvalitnějších produktů zavedl Betsguarder mezinárodně uznávanou normu ISO 9001. Bestguarder získal i mnoho dalších certifikací jako FCC/CE/RoHS.

 

Uděluji souhlas s využitím cookies k analýze návštěvnosti a sběru dat za účelem cílení reklamy. Bližší informace zde.